Szkoła „Ermitaż” została stworzona w celu komfortowej, ciekawej i przyjemnej nauki. To intelektualna przestrzeń, w której każdy człowiek będzie czuć się pewnie i swobodnie. W naszej szkole poczujecie bardzo ciepłą i unikalną atmosferę, a dzięki postępowej metodyce i interaktywnym środkom, nauczymy Was języka obcego jak ojczystego, na intuicyjnym poziomie. Dzięki temu będziecie w stanie nie tylko wyrażać swoje myśli i emocje, ale również szybko nauczycie się myśleć w języku, którego się uczycie.

Rozwiejemy Wasze wątpliwości na temat długiego i ciężkiego procesu uczenia się. Bierzemy pod uwagę wszystkie wymagania współczesnego świata w celu skutecznego i efektywnego procesu uczenia się. Rozumiemy, że znajomość języków obcych – to nie tylko warunek konieczny do rozszerzenia biznesu i skutecznego wzrostu kariery. To – szerokie możliwości własnego rozwoju oraz szeroko rozumianej rekreacji. Szczegółowo, ze wszystkimi kursami języków obcych Szkoły Języka Ukraińskiego i Rosyjskiego „Ermitaż”, można zapoznać się w odpowiednich rozdziałach tej strony lub pod wskazanymi numerami telefonów. Udzielimy Wam szczegółowych informacji, opowiemy o obowiązujących systemach zniżek i dobierzemy najbardziej optymalny program nauki!

„Ermitaż” – to szkoła o pozytywnych emocjach, kontaktach z aktywnymi i interesującymi ludźmi. Nasza działalność ukierunkowana jest na to, żebyście uczyli się z chęcią, żeby znajomość języków obcych pomogła Wam każdego dnia czerpać zadowolenie ze swoich możliwości i z życia.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Szkoły „Ermitaż”

Aktualności

Вы заинтересовались встречами нашего языкового клуба?! Приходите, расширение [...]
Tutaj mozecie Panstwo znaleźć publikacje o naszej szkole w prasie oraz referencije naszych klientow.
Gwarantujemy poszerzenie horyzontów, wprawienie w dobry nastrój i wzbogacenie słownictwa! 
Chcielibyście dowiedzieć się więcej o rosyjskich tradycjach, kulturze i sztuce?
Nauka języka rosyjskiego i ukraińskiego otworzy Wam okno na świat języków i kultury słowiańskiej! W zależności od Państwa potrzeb ustalamy [...]
Inwestycja w ludzi najlepszą inwestycją! Szkoła "Ermitaż" proponuje klientom korporacyjnym pełen wachlarz kursów specjalistycznych
Mediateka & Biblioteka szkolna jest ośrodkiem edukacji czytelniczej, informacyjnej i medialnej, ośrodkiem informacji dla Studentów, [...]
Już początek roku! Zajęcia już się rozpoczęły, jednak ciągle można dołączyć się do grupy na dowolnym etapie. Nasi lektorzy pomogą Wam [...]

Nasi partnerzy

kancelaria 
lenexpo