Nasi pedagodzy sami dobierają dla Państwa zarówno program nauczania, jak i materiały do nauki. Oprócz standardowych podręczników dydaktycznych oraz zeszytów ćwiczeń, polecanych przez wiodących językoznawców i metodyków, wykorzystywane są własne opracowania oraz materiały dodatkowe: artykuły z gazet, czasopism i mass mediów, gramatyki, filmy oraz multimedia. Nasi lektorzy mogą pracować również w oparciu o materiały, zaproponowane przez słuchaczy. Podręczniki, z których korzystamy, stanowią zbiór najlepszych wydawnictw polskich i rosyjskich, uwzględniają najnowocześniejsze metody nauczania, są interesujące pod względem treści oraz formy.

Przykładowe podręczniki:

    Влюбиться в Россию – bogato ilustrowana książka, mogąca posłużyć jako dodatkowy materiał w nauce języka. Przybliża informacje o geografii, ludności, historii i kulturze Rosji. Każdy rozdział zawiera wiele wysokiej jakości zdjęć i ilustracji, a także ćwiczenia leksykalne i testy.
    Новый Диалог – seria nowoczesnych podręczników dla szkół ponadgimnazjalnych, będąca znakomitym przygotowaniem do egzaminów maturalnych. Podręcznik uczy języka rosyjskiego, poruszając tematy kulturowe i rosyjskie realia, a także tematy życia codziennego, takie jak człowiek, życie rodzinne i towarzyskie, czy zdrowie.  
    Вот грамматика! – Repetytorium gramatyczne, będące uzupełnieniem do podręczników z serii Вот и мы. W sposób przejrzysty tłumaczy i systematyzuje zagadnienia gramatyczne, które następnie można sprawdzać poprzez ćwiczenia oraz test. Książka może posłużyć w przygotowaniu do egzaminów maturalnych, oraz innych egzaminów do poziomu B1 włącznie.
    Бизнес Контакт – nowa, dwuczęściowa wersja jednego z najlepszych i najpełniejszych kursów biznesowych. Część pierwsza – Biznes w Rosji – mówi o Rosji jako partnerze ekonomicznym, promocji towaru na rynku i strukturze działalności firmy. Część druga – Transakcje w handlu zagranicznym – to informacje o zasadach zawierania transakcji handlowych, korespondencji i dokumentacji w handlu zagranicznym, bankach, giełdach i firmach ubezpieczeniowych.  
  Дорога в Россию – podręcznik przygotowujący do egzaminów TRKI. Zawiera kolorowe ilustracje, tabele, omówienia gramatyki. Seria zawiera trzy części na poziomach od A1 do B1. 

Aktualności

Вы заинтересовались встречами нашего языкового клуба?! Приходите, расширение [...]
Tutaj mozecie Panstwo znaleźć publikacje o naszej szkole w prasie oraz referencije naszych klientow.
Gwarantujemy poszerzenie horyzontów, wprawienie w dobry nastrój i wzbogacenie słownictwa! 
Chcielibyście dowiedzieć się więcej o rosyjskich tradycjach, kulturze i sztuce?
Nauka języka rosyjskiego i ukraińskiego otworzy Wam okno na świat języków i kultury słowiańskiej! W zależności od Państwa potrzeb ustalamy [...]
Inwestycja w ludzi najlepszą inwestycją! Szkoła "Ermitaż" proponuje klientom korporacyjnym pełen wachlarz kursów specjalistycznych
Mediateka & Biblioteka szkolna jest ośrodkiem edukacji czytelniczej, informacyjnej i medialnej, ośrodkiem informacji dla Studentów, [...]
Już początek roku! Zajęcia już się rozpoczęły, jednak ciągle można dołączyć się do grupy na dowolnym etapie. Nasi lektorzy pomogą Wam [...]

Nasi partnerzy

kancelaria 
lenexpo